Partnerinize Kalp Atışlarınızın Sesini Gönderen Yastık!

1
0
0
0
0
Pillow Talk adındaki bir yastık, uzun mesafeli ilişkileri olanlar için tasarlanmış bir ürün. Partnerinize kalp atışlarınızın sesini gönderen bu yastık, oldukça ilginç bir ana fikre sahip.
Uzun mesafeli ilişkiye sahip olan okuyucularımız bilir, bu ilişkilerin yürütülmesi çok zordur. Sadece telefon ve internet aracılığıyla görüşebildiğiniz sevgiliniz/eşiniz ile birlikte anlaşabilmeniz zorlaşır ve birbirinizi göremediğinizden dolayı sürekli olarak karşı tarafı özlersiniz. Bu durumun zorluğunu bilen ve biraz da olsa bu zorluğun giderilmesini hedefleyen Little Riot şirketi, oldukça ilginç bir ürün ürettiler.

Pillow Talk adındaki bu ürün, isminden de anlaşılabileceği gibi bir yastık. Sadece bir yastık olmasına rağmen yastıkların yapması gereken son şeylerden birisini yapan ve kablosuz bağlantı yapabilen Pillow Talk, Android veya iOS işletim sistemi olan telefonlarınıza bağlanıyor ve kendi uygulaması üzerinden partnerinizle iletişime geçiyor.Bu uygulama aracılığıyla yastığın yanında gelen ve bileğinize taktığınız bileklik sayesinde kalp atışlarınızı partnerinize dinleten Pillow Talk, size partnerinizi daha yakında hissetmeniz konusunda yardımcı oluyor. Şu an Kickstarter'da bağış toplayan bu proje işe yarar mı yoksa gereksiz mi siz karar verin.Kaynak: Mashable 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0