• Anasayfa
  • Sektörel
  • Pizza Hut, Pizza Kutularını Cep Telefonu Projeksiyonuna Dönüştürüyor

Pizza Hut, Pizza Kutularını Cep Telefonu Projeksiyonuna Dönüştürüyor

0
0
0
0
0
Piyasadaki rakiplerine kafa tutmak isteyen Pizza Hut, pizzanın mezesi lan etkileyeci bir yönteme başvurdu.
Webtekno'yu yakından takip edenlerin bildiği gibi geçtiğimiz aylarda cep telefonunuzu projeksiyona çeviren zımbırtı yapıp adını da FUKSİN koymuştuk. İzlemeyenlerin buraya tıklayarak ulaşabileceği video sayesinde çoğu kardeşimiz cebinden çıkan minimum parayla keyfine bakmıştı. Dünya genelinde de yaygın olarak kullanılan bu pratik sisteme şimdi Pizza Hut da katılıyor. 

Ülkemizdeki popülaritesini kaybeden pizza zinciri, diğer ülkelerdeki satışlarına can katmak için oldukça etkiliyi bir yönteme başvurdu. Pizza siparişi verenlere sinema keyfini yaşatmak isteyen Pizza Hut, sipariş edilen kutuda size gerekli olan aparatların hepsini gönderiyor ve kendi sinemanızı kurmanızı sağlıyor. Dahası kutunun üzerinde bir kod bulunuyor ve bu kodu telefonunuza okutarak Pizza Hut’ın size armağan ettiği filmi izleyebiliyorunuz. 
 


Pizza Hut olayı daha cazip kılmak için farklı seçeneklerde geliştirmiş. Örneğin pizzanızın kutusunu izlemek istediğiniz türe göre seçiyorsunuz ve kutudaki kodu okuttuğunuz zaman seçtiğiniz türdeki film telefonunuza yüklenmiş oluyor. Block Boster Box adındaki kutular şuan yalnızca Hong Kong’da kullanılıyor. Pizza Hut ülkemizdeki popülerliğini geri kazanmak için böyle bir işe girişse fena olmaz gibi. 0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0