Pokemon Hayranlarının Aşık Olacağı Dev Yastık!

0
0
0
0
0
Bandai, Pokemon hayranları için 1.5 metre boyunda Snorlax yastık üretti.
Dünyanın en çok sevilen serilerinden birisi olan Pokemon, son dönemlerde yeniden popülerleşme çabasına girdi. Yeni oyunlar, yeni yapımlar ve yeni uygulamalarla gündeme gelmeye başlayan ünlü seri, şimdi de oyuncak üreticisi Bandai'nin satışa sunmaya hazırlandığı bir yastıkla gündeme geldi.

Pokemon'un en sempatik ve uyuşuk karakterlerinden birisi olan Snorlax'ın yastığını üreten Bandai, bu dev yastığın ön sipariş üzerinden satışa sunulduğunu bildirdi. 2.1 metre boyundan ve 460 kiloluk cüssesinden ötürü gerçek boyutlu olarak üretilememiş olan yastık, 1.5 metre uzunluğa sahip. Yani gerçek ölçekli olmasa da gerçeğe yakın olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Yastığın genişliği ise 1.3 metre.



Bandai'nin resmi sitesi üzerinden sipariş edebileceğiniz dev Snorlax yastığı yaklaşık 456 dolar. 12 kiloluk bu yastığı direkt olarak satın almak isterseniz Ağustos ayını beklemeniz gerekiyor.

Oldukça şirin olan ve yatak olarak kullanabilen bu yastığı Pokemon Sun ve Pokemon Moon'a özel olarak üretildiği düşünülüyor. 

Kaynak: Polygon 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0