Pratikliğin Dibine Vuran Çok Amaçlı Seyahat Montu: BAUBAX

1
0
0
0
0
Eğer sürekli seyahat ediyorsanız ve yanınızda bulundurmanız gereken şeyler gereğinden fazla ise bu monta kesinlikle göz atmalısınız.
 
Türk toplumu olarak genellikle cebimizde yeteri kadar para olmasa da hepimiz seyahat etmeyi severiz. Borç harç çıktığımız bu seyahatlerde imkanlarımızı sonuna kadar zorlayıp birkaç gün eğlenir ve yılın geri kalan günlerinde yaptığımız borcu ödemekle uğraşırız. Baubax isimli seyahat ceketi, çıktığınız bu yolculuklarda bize yol arkadaşı olmaya hazırlanıyor. 

Uzun yolculuklarda üzerimizde taşımak zorunda olduğumuz yani elimizin altında olması gereken şeyler genellikle kabusa dönüşür. Baubax, bu gibi durumlarda bizlerin yardımına koşarak rahatlığın ve pratikliğin kapılarını sonuna kadar aralıyor. iPad, telefon ve içecek koyma yerleri bulunan montun 4 farklı (Bomber, Sweatshirt, Windbreaker, Blazer) modeli bulunuyor. Tabi ki Baubax’ın marifetleri bunlarla da sınırlı değil. Ellerinizi ısıtmanıza yarayan ön cepler, kalem ve stylus, battaniye cebi, taşınabilir şarj aletleri için özel cep, eldiven, yastık, kulaklık tutacağı ve pasaport cebi çok amaçlı montun diğer özellikleri arasında yer alıyor. 
 

Çoğumuzun tahmin edebileceği üzere Baubax, yaratıcı projelerin hakkını buluğunu Kickstarter üzerinde bağışları bekliyor. An itibariyle 3,276,371 Dolarlık bağış toplan monta sahip olmanız için 90 doları (farklı seçenekleri de var ancak fiyat değişiyor) gözden çıkarmanız gerekiyor.      

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0