Profesyonel Bir Drone Kullanıcısı Görmek İster miydiniz?!

1
0
0
0
0
Profesyonel Bir Drone Kullanıcısı Görmek İster miydiniz?!
Bir drone kullanıcısı, aracını eski bir binanın içinden son hızda uçuruyor ve videoyu izleyenleri bile korkutan manevralar gerçekleştiriyor.
Drone'lar piyasaya ilk sürülme tarihlerinden beri farklı amaçlara hizmet ediyorlar. İlk olarak Amazon ve Google gibi büyük şirketlerin araştırma, taşıma ve görüntüleme gibi görevlerde kullandığı bu cihazlar, herkese satılmaya başlanmasıyla birlikte büyük bir sektör haline geldi. Bu sektörün beklenilenden hızlı yükselen büyüme hızını farkeden diğer şirketler, kendi drone'larını üretmeye ve piyasada kendilerine yer aramaya başladılar. Şu an aynı telefon sektöründe olduğu gibi drone sektöründe de birçok firmanın farklı modeller ve fiyatlarda drone sattığını görebilirsiniz. 

Bu drone'lardan birisine sahip olan "Charpu_FPV" isimli bir Youtube kullanıcısı, kendi kanalında drone'unu terkedilmiş bir hastane içersinde uçururken yayınladı. Drone, videoda da görebileceğiniz gibi çok hızlı ilerliyor fakat bu hızına rağmen İspanyol drone kullanıcısı drone'unu, hastanenin pencereler için açık bırakılmış küçük ve yuvarlak duvar boşluklarından bile kusursuz bir şekilde geçirebiliyor.
 

Sadece 33000 abonesi bulunan Charpu_FPV'nin bu videosu 1 milyon izlenmeyi geçmiş durumda. Umarım kanal sahibi için bu, videoda görülen mükemmel drone kontrolü için yeterli bir ödüldür.

Kaynak: Gizmodo 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0