Qantas, Yolcularına Sanal Gerçeklik Deneyimi Yaşatacak

0
0
0
0
0
Teknoloji doğrultusunda ilerleyen hava yolu şirketleri arasındaki rekabetin doruk noktasına ulaştığı son günlerde, yapılan farklı atılımlar bu şirketleri tercih eden yolcuların dikkatini fazlasıyla üzerine çekiyor. 
Teknoloji doğrultusunda ilerleyen hava yolu şirketleri arasındaki rekabetin doruk noktasına ulaştığı son günlerde, yapılan farklı atılımlar bu şirketleri tercih eden yolcuların dikkatini fazlasıyla üzerine çekiyor. Örneğin, Virgin Atlantic hava yolu şirketi Google Glass kullanarak kişiselleştirilmiş seyahat deneyi yaşatmıştı. Norwegian Air Shuttle ise Oslo'lulara New York'ta düzenlediği sanal tur ile değişik bir reklam kampanyasına imza atmıştı. 

Yolcular için gayet çekici olan bu akımı takip eden diğer şirketse Avustralya merkezli Qantas oldu. Bulunduğunuz konumu, şirkete ait ürünleri ve uçakta bulunan popüler filmleri izlemenize olanak sağlayan hizmet, Samsung’un yakında zamanda tanıttığı Gear VR isimli sanal gerçeklik gözlüğünden faydalanıyor.First class yolcularının hizmetine sunulacak olan bu uygulamayı yalnızca Sidney ve Melbourne’den yolculuk edenler kullanabilecek.      
 
    
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0