Razer, Streamer ve YouTuber’lara Dijital Mikrofon SEIRĒN PRO

0
0
0
0
0
Razer’ın yeni kondenser mikrofonu, XLR ile birlikte kusursuz kayıt deneyimi için yüksek geçişli filtre özelliği taşıyor.

Oyuncular için özel olarak üretilmiş donanım ve yazılımlarda dünya lideri olan Razer, streamer’lar ve YouTuber’lar için tasarlanmış dijital mikrofonu Razer Seirēn Pro’nun çıkışını duyurdu. Razer Seirēn Pro, Mayıs ayında mağazalarda olacak.

Razer Seirēn Pro, hırıltı, gürültü, trafik, rüzgar gibi streamer’ların içerik yaratırken karşılaşabilecekleri rahatsız edici ambiyans seslerini ortadan kaldırmak için yüksek geçişli bir filtre ile güçlendirildi. Böylece Razer Seirēn Pro dijital mikrofon seste berraklığa önem veren canlı video yayıncılarının, YouTuber’ların ve hatta müzisyenlerin önemli bir ihtiyacını karşılayan ideal bir ürün haline getirildi.

Ek olarak, Razer Seirēn Pro streamer’lara isterlerse bir analog XLR veya dijital USB bağlantısı üzerinden kayıt yapma seçeneği sunuyor. XLR kablosu sayesinde Razer Seirēn Pro doğrudan miksaj masasına ve kameralara bağlanabiliyor. Kullanıcılar isterlerse XLR seçeneğiyle çoklu mikrofon ve enstrümanları miksaj masasına bağlayabilecekler ve böylece canlı seanslarda daha gelişmiş bir hareket kabiliyetine sahip olabilecekler.Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, Razer Seirēn Pro’nun çıkışıyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “YouTube, Twitch ve benzerlerinin yükselen başarısıyla birlikte hi-fi kayıt ekipmanlarına olan talep eskisine oranla çok daha yüksek. Bizim ikinci condenser mikrofonumuz olan Razer Seirēn Pro, video oyun yayıncılarının tam aradıkları şey ve YouTuber’lar, müzisyenler, sesleri en duru şekliyle kaydetmek isteyenler için büyük değer taşıyor.

Eksiksiz bir kayıt ortamı yaratmak için, Razer Seirēn Pro, dijital mikrofonla birlikte kullanılabilecek stand ve filtre gibi aksesuarlar da kullanıcıların beğenisine sunulacak. Bu aksesuarlar Razer Seirēn Pro profesyonel bundle ile birlikte yalnızca RazerStore’da bulunabilir. Daha fazla bilgi edinmek ve ürünleri incelemek için http://www.razerzone.com/gaming-audio/razer-seiren-pro adresini ziyaret edebilirsiniz.Razer Sponsored Streamer Programı

Razer Seirēn Pro, Razer’ın içerik yayıncılarına özel olarak tasarladığı ürün ailesinin en yeni üyesi. Oyun ekipmanları ve teknoloji alanında dünya çapında lider olan Razer, özel ürünlerini geliştirmek için tanınmış profesyonel YouTuber’lar ve streamer’lar ile birlikte çalışıyor. Firma ayrıca bu alanlarda yeni yeteneklerin gelişmesi için çalışmalar yapıyor. Bu adanmışlığın bir parçası olan Razer Sponsored Streamer Program,  içerik yayıncılarının ve streamer’ların kayıt kalitesini profesyonel bir seviyeye taşımaları için geliştirilip kuruldu. Bu programın üyeleri üç deneyim seviyesine ayrılıyor ve Razer’ın sponsorluğu her bir seviye için özel olarak planlanıyor. Bazı üyeler Razer Seirēn alıyor, bazıları ise Razer’ın “tam takım” ekipmanlarıyla destekleniyor. 

Razer Sponsored Streamer Programı hakkında daha fazla bilgi almak için: www.razerzone.com/sponsored-streamer.RAZER HAKKINDA:

“For gamers, by gamers” sloganıyla yola çıkan Razer, geniş kitlelerin nasıl oyun oynadığını, diğer oyuncularla ilişkilerini ve oyuncu yaşam tarzını belirleyen bir markadır. Sektörün en önemli ödüllerinden “Best of CES”i tam beş yıl üst üste kazanan Razer’ın lider kadrosu, yenilikçi ürünler geliştirmeye ve dünya çapındaki 1 milyardan fazla oyuncu için yeni ürün kategorileri yaratmaya devam ediyor.

Razer’ın bol ödüllü tasarım ve teknoloji kataloğu, kullanıcı arabirimi ve sistem cihazlarından oyuncular için ses kayıt IP’sine ve oyun ekipmanlarının kişiselleştirilip zenginleştirilmesine olanak tanıyan bir bulut platformuna kadar büyük çeşitlilik taşıyor.

2005’de kurulan Razer’ın destekçileri arasında Intel Capital, IDG-Accel ve Singapurlu yatırım şirketi Temasek’in iştiraki Heliconia Capital Management (Heliconia) bulunuyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0