Rolls-Royce'tan Bir Servet Değerindeki Bardak Tutacağı!

0
0
0
0
0
Sipariş üzerine ürettiği araçlarıyla bilinen Rolls-Royce, bir servet değerindeki bardak tutacağını (aynı zamanda kokteyl üreticisi) satışa sundu.
Şu an varlığını sürdüren en büyük sektörlerden birisi otomativ sektörüdür. Onlarca markanın ve yüzlerce modelin bulunduğu bu dev sektörde bulunan bazı markalar, diğerlerine göre çok daha prestijli ve çok daha kalitelidir. Bu markalardan birisi olan Rolls-Royce, sadece özel istek üzerine ürettiği kaliteli, sağlam, son derece lüks ve aynı oranda pahalı araçlarıyla tanınıyor. Sadece çok zengin bireylerin sahip olabileceği araç markalarından birisi olan Rolls-Royce, bu sefer ondan görmeye hiç alışık olmadığımız bir ürün ile farklı bir sektöre giriş yaptı.Bugün tam 46.328$ değerindeki bardak tutacağını (hem bardak tutacağı hem de kokteyl hazırlamak için pikniklerde veya dış alanda kullanılan bir ürün) satışa sunduğunu belirten Rolls-Royce, sınırlı adetlerde üretilmiş olan bu ürün sayesinde pikniklerinizde rahatlıkla kokteyl hazırlayabileceğinizi belirtti. Rolls-Royce'un ürün yelpazesinde görmeye alışık olmadığımız bu ilginç bardak tutacağı, içki hazırlamak ve içmek için gerekli olan tum aletlere ve gereksinimlere sahip.

Son derece lüks olan bu ürünün 46.328$ değerinde olduğunu düşünmek, açıkçası böyle bir ürünü kimin alacağını sorgulamamıza neden oluyor.

Kaynak: TheVerge 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0