Samsung, Galaxy İnternet Tarayıcısı'nı Yayımladı!

0
0
0
0
0
Samsung'un yeni internet tarayıcısı Galaxy, Google Play'de yayımlandı.
Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, farklı sektörlerde gerçekleştirdiği çeşitli yatırımlar ve yeniliklere rağmen bütün yaptıkları takdir edilmeyen şirketlerden birisi. Cnet'in raporuna göre Samsung, bu sektör çeşitliliğine bir yenisini daha ekledi ve sessiz sedasız bir şekilde yeni internet tarayıcısını yayımladı.

Tarayıcının adı "Galaxy". Belirli cihazlar tarafından indirilebilen bu internet tarayıcısı, aslında Samsung tarafından Galaxy serilerinde bulunması için üretilmiş. Galaxy S6'da bulunan "Tarayıcı" da normalde Samsung'un Galaxy tarayıcısı olarak ayarlanmış.Samsung, Galaxy'nin bu sene çıkan Galaxy S6 modellerinden daha eski telefonlarda kullanılamacağını ve bunun nedeninin tarayıcıda bulunan bazı özelliklerin telefonla uyumlu olduğunu açıkladı. 

Yetkililer, yapılan açıklamalarda bu özelliğe örnek olarak şu durumu gösterdi;"Sevdiğiniz bir site var. Bu siteyi sıklıkla ziyaret ediyorsunuz ve sizden başkalarının ayarlarınızı kurcalamasını istemiyorsunuz.İşte bu gibi durumlarda Galaxy ve telefonunuzda bulunan parmak izi okuyucusunu birlikte kullanarak siteye girişi kimlik tanımalı hale getiriyorsunuz."

Kaynak: Cnet 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0