Samsung Bir Kez Daha Apple Kullanıcılarını Hedef Aldı

0
0
0
0
0
Samsung Bir Kez Daha Apple Kullanıcılarını Hedef Aldı
Daha önce pek çok reklam filminde direkt ya da dolaylı olarak Apple kullanıcılarına yüklenen ve onların kullandığı telefonun - ki kendisi iPhone olur - Samsung telefonlardan daha yetersiz olduğunu dile getiren firma bu sefer de şarj kablosundan vurdu.
Kafenin birinde otururken ya da havaalnında bir yerlere takmayı becerdiği şarj aleti ile acı çekiyormuş gibi telefonla konuşmaya çalışan insanları görmüşsünüzdür.

İşte Samsung yeni reklamında bu kullanıcılara yüklenerek hayatı kablolara bağlı kalarak yaşamanıza gerek yok; kablosuz şarj desteği sunan bir Samsung Galaxy S6 ya da Galaxy S6 Edge alın ve kablo derdinden kurtulun diyor.

Reklam sektöründe yıllardır kullanılan bir metotla “bizim ürünümüzü alın; çünkü diğerini kullandığınızda bakın bu kadar komik görünüyorsunuz” mesajı veren reklam filminde Samsung geçen yılki “wall-hungers (duvara asılanlar)” temasını sürdürmeye karar vermiş.
 

Gerçekten masanızın üzerinde duran telefonu durduğu yerde bir şeyler bağlamadan şarj ediyor olmak çok avantajlı görünebilir; ancak unutmayın ki o kablosuz şarj tabanından telefonunuzu çektiğinizde şarj olmaya devam etmeyecek. Bu nedenle kablolu şarj sanki bu kadar yabana atılacak dışlanacak bir şey değil; ama evet, kablolarla boğuşmak dünyanın en sıkıcı işleri arasında yer alıyor.

(Belki Apple kullanıcıları Taylor Swift’e söylerse, iTunes meselesini çözen Bayan Swift, buna da bir çözüm üretir)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0