​Samsung Galaxy S7 Lansmanı 360 Derece Canlı Yayınlanacak!

0
0
0
0
0
Yılın merakla beklenen telefonlarından Galaxy S7'nin tanıtılacağı lansmanı evinizden, 360 derece video seçeneği ile izleyebileceksiniz.
21 Şubat'ta yani Pazar günü gerçekleştirilecek olan ve sonunda uzun süredir ''şu özellik olacak'', ''bunu yapacak'', ''şöyle görünecek'' gibi bir ton sızıntı ile gündemimizde olan Galaxy S7 serinin görücüye çıkacağı ''Galaxy Unpacked 2016'' etkinliği öncesi Samsung, telefonu merak edenlere unutamayacakları bir hizmet sunmaya hazırlanıyor.

Yapılan açıklamaya göre Samsung, giderek artan VR kullanımı ve beraberinde gelen 360 derece video olayını ilk kez bir etkinlikte kullanarak bir ilke imza atacak. Bu sayede Barselona'da gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkacak telefonu evinizde PC'nizde, akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde görebileceksiniz.
360 derece canlı yayın özelliği izleyicilere 4 platformda sunulacak. Bu platformlar sahnenin sağı, solu, merkezi ve oditoryum şeklinde. İzleyiciler bu platformlarından birini seçtikten sonra lansmanı takip etmeye başlayabilecek. Şimdi gelelim asıl önemli olan şeye; etkinliği nasıl takip edebilirsiniz?

-PC üzerinden etkinliği takip etmek isteyenler buradan 360 derece canlı yayının yapılacağı sayfaya ulaşabilirler.

-Mobil cihazlardan etkinliği takip etmek isteyenler ise Android için buradan, iOS için ise buradan ulaşacakları uygulamaları yükleyebilirler. 

-Son olarak Gear VR sahipleri, Oculus Mağazası'na giderek ''Unpacked 360 View'' uygulamasını indirerek etkinliğe katılabilirler.Dediğimiz gibi Galaxy S7 ve S7 Edge'in görücüye çıkacağı ''Galaxy Unpacked 2016'' lansmanı 21 Şubat Pazar Günü gerçekleşecek. Etkinliğin başlangıç saati 20:00.

Bu arada Webtekno olarak Mobil Dünya Kongresi'nde yerimizi alacağımızı da bildirelim. Mobil cihaz dünyasının en önemli etkinliği konumunda olan MWC 2016'da neler görücüye çıktı, ne gibi cihazlar yıl içinde bizleri beklemekte, hepsini sizler ile paylaşacağız. O sebeple haftasonu mutlaka bizi takipte olun :)

Kaynak: News.Samsung
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0