Samsung Mobile'in Yeni Başkanı Samsung'un Sektördeki Geleceği Hakkında Konuştu!

0
0
0
0
0
Samsung Mobile'in başına geçen Dongjin Koh, Samsung'un sektörde nasıl bir yol izleyeceğine dair bilgiler verdi.
Samsung'un son birkaç aydır değişim içerisinde olduğunu görüyoruz. Samsung'un CEO'su Jong-Kyun Shin'in yaptığı "artık hızlı bir takipçi değil, yenilikçi bir lider olacağız" sözünden sonra departmanlarında bulunan çalışan sayılarını bile değiştiren, yeni patentler almaya başlayan ve sistem geliştirmelerini hızlandıran Güney Koreli teknoloji devi, Samsung Mobile'in başında bulunan ismin değişmesinin ardından yeniden gündeme geldi.

Samsung'un akıllı telefon ve tabletlerinden sorumlu olan departmanın, yani Samsung Mobile'in başına gelen Dongjin Koh, Samsung'un sektördeki konumu ve gelecekteki planları hakkında konuştu. Güney Koreli firmanın yenilik peşinde olduğundan ve bunun için büyük bir çaba sarfettiğinden bahseden Dongjin Koh, Samsung'un yeni teknolojiler geliştirme konusunda ne kadar azimli çalıştığını şu sözlerle aktardı: "Samsung olarak yeni birşeyler denememiz gerektiğini biliyoruz. Yeni ve daha önceden hiç denenmemiş birşeyler..."
 

Bu sözlerinin ardından Samsung'un amiral gemisi telefon serilerinden birisi olan Galaxy Note'un yenileceği konusundaki iddiaları işaret ederek bu iddiaların doğru olduğunu gösterircesine açıklama yapan Dongjin Koh, bu açıklamasıyla sektörde yeni bir ürün çeşidinin bulunabileceğini de belirtmiş oldu (yeni Galaxy Note'un sahip olacağı iddia edilen özellikten bahsettiğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz).Dongjin Koh'un Galaxy S7 tanıtımına birkaç gün kala bilgilendirici bir konuşma yapması ve basının sorularını yanıtlaması düşündürücü bir olay. Etkinlik bu Pazar günü gerçekleştirilecek.

Kaynak: PhoneArena 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0