Samsung Reklamı Yine Çuvalladı

1
0
0
0
0
Ürünlerinin reklamını yapmaları için anlaştığı ünlüler konusunda yüzü bir türlü gülemeyen Samsung’a bu seferki reklam tokadı NBA’in yıldız oyuncularından Chris Paul’dan geldi.
Daha önce de benzeri yaşanan, hatta Oscar törenlerinde en çok paylaşılan Twit olmasına rağmen anlaşmalı ünlü Ellen Degeneres, iOS bir cihazdan Galaxy Note 3 ile çekilmiş fotoğrafı paylaşınca işin rengi değişmişti.

Şimdi de Los Angeles Clippers’ın yıldız oyuncularından Chris Paul ile aynı durumu yaşayan Samsung’un anlaşmalı ünlülü reklamı bir kez daha en büyük rakibi Apple’a tosladı.

Elinde bir Galaxy S6 taşıyan Chris Paul, sözde hayranlarını bu cihazı kullanmaları için Samsung adına teşvik edecekken Afrika seyahati sırasında havaalanında çekilen bu fotoğraf ile anlaşmayı suya düşürdü.
Fotoğrafta elindeki Samsung Galaxy S6 ile -muhtemelen selfie çekerken- görüntülenen Chris Paul’un elindeki Apple Watch dikkatten kaçmazken Samsung’un konu ile ilgili daha sonra Chris’le iletişime geçip geçmediği bilinmiyor.

Pek çok Samsung reklam faciası gibi Twitter’da hızla yayılan bu fotoğraf ile birlikte firmanın bu gibi sponsorluklarda biraz daha dikkat etmesi gerektiğini görüyor, Samsung’a bir sonraki kampanyasında başarılar diliyoruz. (Yine olmadı be çekik gözlü)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0