• Anasayfa
  • Sektörel
  • ​Samsung Galaxy S6 Mini Görücüye Çıktı, 8 İnçlik Yeni Tablet de Yolda!

​Samsung Galaxy S6 Mini Görücüye Çıktı, 8 İnçlik Yeni Tablet de Yolda!

0
0
0
0
0
Samsung cephesinden yılın son günlerinde resmen son dakika golü geldi. Uzun süredir konuşulan Galaxy S6 Mini sonunda kendini gösterirken, bir de yeni tablet ortaya çıktı.
Mobil cihaz sektöründe 2015 yılını muhtemelen en aktif şekilde geçiren Samsung, yılın bitimine birkaç gün kala iki süpriz daha yaptı. Özellikle bu sene rekor sayıda mobil cihaz tanıtımı yapan Samsung, bu cihaz yelpazesini iki ürünle daha genişletiyor.

2015'in amiral gemisi cihazlarından olan Galaxy S6'yı yeniden ele alan Samsung, özellikleri biraz daha orta seviyeye çekilmiş Galaxy S6 Mini'yi ve 8-inçlik ekrana sahip yeni tabletini duyurdu.

Online alışveriş sitesi LestTango'da ortaya çıkan Galaxy S6 Mini, özellikleri olarak normal S6'nın pek yanına yaklaşacak durumda olmasa da, orta seviye telefon arayanların ilk tercihi haline gelebilir.4.6-inç Super AMOLED ekrana sahip cihazda, 1.8GHz'lik altı çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 16GB dahili depolama alanı, 15MP arka, 5MP ön kamera ve Android 5.1 Lollipop işletim sistemi bulunmakta. Dediğimiz gibi cihaz online alışveriş sitelerinde yavaş yavaş yerini alıyor ancak henüz bir fiyat bilgisi mevcut değil.Tablete gelecek olursak; Zauba'nın veri tabanında ortaya çıkan ve SM-375S model numarasına sahip olan tabletin henüz özellikleri belli değil. Giriş seviyesi olarak karşımıza çıkacak tabletin, sadec 8-inçlik bir ekrana sahip olduğu biliniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0