• Anasayfa
  • Sektörel
  • Samsung'un Yeni Buzdolabı Modeli Dev Dokunmatik Ekrana Sahip Olacak!

Samsung'un Yeni Buzdolabı Modeli Dev Dokunmatik Ekrana Sahip Olacak!

0
0
0
0
0
Samsung, piyasaya sürmeyi planladığı yeni buzdolabına oldukça büyük dokunmatik ekranlar koymayı planlıyor. Bu ekranlar sayesinde buzdolabının çeşitli işlevleri kontrol edilebilecek.
Birçok sektörde bulunan ve şirket politikasını değiştirmesinin ardından tüm bu sektörlerde farklı bir satış stratejisi uygulamaya başlayan Samsung, ev eşyaları üreten firmalar arasında da müşterilerin gözdesi olmaya çalışıyor. Ürettiği ilginç elektronik cihazlarla tanınan Samsung, şimdi de kocaman bir dokunmatik ekrana sahip olan buzdolabı ürettiğini duyurdu.

Oldukça ilginç olan bu buzdolabının dokunmatik ekranı, buzdolabının kontrol merkezi olarak kullanılıyor. Buzdolabını kontrol edebilmesinin yanı sıra müzik dinleyebildiğiniz, alışveriş listesi hazırlayabildiğiniz, haberleri okuyabildiğiniz ve bunlar gibi küçük işlemleri gerçekleştirebildiğiniz dokunmatik ekran, neredeyse sıradan bir tabletle aynı şeyleri yapabiliyor. Buzdolabının reklamlarına bakacak olursak (şimdilik sadece bu reklamlar sayesinde buzdolabı görüntülenebildi, cihaz tam olarak tanıtılmış değil) bu elektronik cihazın üzerinde , buzdolabının 3'te 1'i boyutunda, yani 60-70 cm uzunluğunda bir dokunmatik ekranın bulunduğunu söylemek mümkün.



Samsung'un reklam afişleriyle öğrenmemizi sağladığı bu ilginç buzdolabı modeli, aslında Samsung'un ürettiği dokunmatik ekranlı ilk buzdolabı değil. Teknoloji devinin ürettiği ve 8 inch dokunmatik ekrana sahip olan bir buzdolabı daha bulunuyor. Bu yeni modeliyle birlikte buzdolabındaki dokunmatik ekran boyutunu yaklaşık 3.5 kat artıran Samsung, yeni buzdolabında Android veya Tizen benzeri bir işletim sistemi kullanacak gibi görünüyor (buzdolabında hangi işletim sisteminin kullanılacağından bahsediyoruz, çok ilginç dönemlerdeyiz).



Kaynak: TheVerge 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0