• Anasayfa
  • Sektörel
  • Samsung, Unpacked Etkinliğinden Önce Merak Uyandıran Bir Paylaşım Yaptı

Samsung, Unpacked Etkinliğinden Önce Merak Uyandıran Bir Paylaşım Yaptı

0
0
0
0
0
Samsung Filipinler’in paylaştığı görselin içerisinde 3 adet cihaz bulunuyor. İki tanesini tahmin edebilirsiniz ama diğeri?
Samsung’un cihazlarını duyuracağı 13 Ağustos’a kadar her gün ilginç haberler görmeye başladık. O kadar çok bilgi paylaştık ki artık neredeyse kullanmaya başlamışız gibi hissetmeye başladık. (ben şahsen öyle hissediyorum artık) Fakat Samsung’un Filipinler ekibi, bizi merakta bırakacak bir görsel paylaştı.

Paylaşılan görselde 3 adet cihaz görünüyor. Hadi iki tanesi büyük ihtimalle Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge Plus. Peki ya diğeri? 3. cihaz hakkında çoğu kimsenin bir fikri yok fakat Galaxy Tab S2 olabileceği söyleniyor. Ama yine de bu konuda net bir söylemde bulunmak yanlış olur.Paylaşılan görselin alt kısmında “Onları ilk kez büyük yapan biziz. Şimdi büyük olanı daha iyi bir hale getiriyoruz” yazıyor. Oldukça iddialı olan bu yazı, bizi şimdiden 13 Ağustos’ta New York’ta yapılacak Unpacked etkinliğinde neler yaşanacağı konusunda meraklandırmaya başladı.

Samsung’un bu etkinlikte paylaşılan görselde olduğu gibi sadece 3 tane cihazın tanıtımını değil, yeni bir akıllı saat ve tabletlere yönelik kıvrımlı bir ekranın da tanıtımını yapabileceği söyleniyor, bekleyip göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0