Sennheiser'dan Project Ara'ya Özel Ses Modülleri

0
0
0
0
0
Profesyonel iş veya ev kullanımı için mikrofon, kulaklık vb. ses ürünleri üreten Almanya merkezli Sennheiser, Google’ın Project Ara modüler telefonu için özel olarak geliştirilen modülleri tanıttı. Performansıyla adından söz ettirecek olan modüllerin şu an için konsept aşaması devam ediyor. 
Profesyonel iş veya ev kullanımı için mikrofon, kulaklık vb. ses ürünleri üreten Almanya merkezli Sennheiser, Google’ın Project Ara modüler telefonu için özel olarak geliştirilen modülleri tanıttı. Performansıyla adından söz ettirecek olan modüllerin şu an için konsept aşaması devam ediyor. 

Amphion adı verilen modüllerden ilkinde gürültü engelleyici mikrofon ve bir amfi bulunuyor. Bu modül aracılığıyla kullanıcılar oldukça kaliteli kayıtlar elde edebiliyor ve yaptıkları kayıtları oynatabiliyor. Ayrıca modül kendi istekleriniz doğrultusunda özelleştirilebiliyor ve farklı ayarlar yapmanıza olanak sağlıyor. Proteus adı verilen ikinci modül ise iki adet girişe sahip. Bu sayede kullanıcılar modüle 4 adet mikrofon takabiliyor ve iki kişi aynı anda müzik dinleyebiliyor. 
 

Telefonları stüdyo ayarına getiren bu iki modül için Project Ara’nın internet sitesinde kullanıcı görüşleri değerlendiriliyor. Bu görüşler doğrultusu modüllerin geliştirileceği ve farklı özelliklerin eklenebileceği konuşuluyor.  0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0