Silikon Vadisi'nde ''Comic Con'' Heyecanı

0
0
0
0
0
Teknoloji dünyasının merkezi Silikon Vadisi ilk kez Comic Con etkinliğine ev sahipliği yapacak. Çizgi roman dünyasının efsane isimlerinin yer alacağı etkinlikte, Apple'ın kurucularından Steve Wozniak da bulunacak.
Dünyanın pek çok yerinde, farklı şehirlerin ev sahipliği yaptığı ''Comic Con'' etkinlikleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Apple'ın kurucularından Steve Wozniak, teknolojinin kalbine ''geek'' ruhunu taşımada öncülük edecek.

İlk kez Silikon Vadisi, bir Comic Con etkinliğine ev sahipliği yapacak. Wozniak öncülüğünde düzenlenecek Silicon Valey Comic Con etkinliği önemli isimleri de katılımcılar ile buluşturmaya hazırlanıyor.İlki düzenlenecek olan etkinlikte Michael J.Fox, William Shatner, Jeremy Renner ve çizgi roman dünyasının yaşayan efsanesi Stan Lee gibi isimler konuk olarak bulunacak. 

Tabi teknolojinin kalbinde düzenlenen etkinlik, teknolojiden uzak olamaz. Etkinlikte katılımcıları özellikle sanal gerçeklik sistemlerinin ön plana çıktığı pek çok şey de beklemekte. 18-20 Mart tarihleri arasında düzenlecek etkinlik konusunda oldukça heyecanlı olan Wozniak, 30,000 civarında bir katılımcı beklediklerini söylemekte.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0