Sony, İçinde Hoparlör Olan Yeni Lambasını Tanıttı

0
0
0
0
0
Sony'nin yeni ürünü sayesinde evimizde, hoparlör koyamadığımız yerlere artık hoparlör koyabileceğiz. 
Işık ve müzik her zaman birbirleriyle uyumlu, insanlara huzur veren ve ortamı şekillendiren iki farklı olaydır. Özellikle doğru müzik ve doğru ışık aynı anda ortama renk verirse, hissettirdikleri duygular gerçektende başka oluyor.

Sony de bu konu üzerine yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığı yeni ürününü Japonya’da duyurarak satışa çıkardı. LED Light Bulb Speaker olarak isimlendirilen bu üründe Sony, lambanın içerisine bluetooth hoparlör koymuş. Yumuşak bir ışık veren bu lambadan, telefonumuzu kullanarak istediğimiz şarkıyı dinleyebiliyoruz.Akıllı telefonumuzda bulunan uygulaması sayesinde, parlaklığı müzik sesini ve müziği rahatlıkla oturduğumuz yerden kontrol edebiliyoruz.

Sony’nin yapmış olduğu basın toplantısında, özellikle tasarımıyla ön plana çıkmış olan lambanın en önemli özelliğinin hoparlör koyamadığımız yerlere hoparlörü koyabilmemizi sağlıyor olması belirtildi.

Şu an için sadece 23 Mayıs’ta Japonya’da satışa çıkacak olan ürün 199 dolar fiyat etiketiyle Sony’nin internet sitesi üzerinden alıcılarıyla buluşacak.
Kaynak: TheVerge
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0