• Anasayfa
  • Sektörel
  • Sony'nin Taşınabilir Projeksiyonunun Piyasaya Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

Sony'nin Taşınabilir Projeksiyonunun Piyasaya Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu!

1
0
0
0
0
Sony, kullanıldığı her türlü yüzeyi ekrana çevirebilen taşınabilir bir projeksiyon üretti. Son derece kullanışlı olan bu projeksiyonun çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı.
Sony'nin bundan birkaç ay önce duyurusunu yaptığı ve özelliklerinden bahsettiği taşınabilir projeksiyonun çıkış tarihi ve fiyatı sonunda belirlendi. "Portable Ultra Short Throw Projector" ismi verilen bu cihaz (anlaşılan isim bulmak için fazla uğraşmamışlar) hafızasında bulunan her türlü videoyu, fotoğrafı veya diğer görüntüleri küçük projeksiyonu sayesinde yüzeye yansıtabiliyor. Klasik projeksiyon cihazlarından farklı olarak tamamen taşınabilir üretilen Portable Ultra Short Throw Projector, küçük ve hafif olmasına rağmen oldukça kaliteli.
 

Batarya desteği ile çalışan ve 81mm x 131mm x 131mm boyutlara sahip olan Portable Ultra Short Throw Projector, 2 saat boyunca kullanılabiliyor. 1366 x 768 çözünürlükte görüntü kalitesi sunan cihaz 100 lümen görüntüler yansıtabiliyor. Bu parlaklık derecesi, ortalama bir LED lambanın 5'te 1'i anlamına geliyor, yani çok parlak olduğu söylenemez ama yeterli. Cihazda bulunan HDMI girişi sayesinde projeksiyonda bulunan tüm görüntüleri bilgisayarınıza veya televizyonunuza eş zamanlı olarak aktarmanız mümkün.Portable Ultra Short Throw Projector'ın 13 Şubat tarihinde (sevgililer gününden bir gün önce olması çok anlamlı) 800 dolara satışa sunulması bekleniyor. Cihaz ilk olarak Japonya'da, ardından Amerika'da piyasaya sürülecek.

Kaynak: TheVerge 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0