Sony'den Çılgın Proje: Su Altında Mağaza!

0
0
0
0
0
Sony'den Çılgın Proje: Su Altında Mağaza!
Sony, geçtiğimiz günlerde su altında Sony Xperia Z3'ü tanıtarak yine tüm gözleri üzerine çekmişti. Şirket, bu sefer "yok artık" dedirtecek türden bir haberle karşımıza çıkıyor.
Sony, geçtiğimiz günlerde su altında Sony Xperia Z3'ü tanıtarak yine tüm gözleri üzerine çekmişti. Şirket, bu sefer "yok artık" dedirtecek türden bir haberle karşımıza çıkıyor.

Bir Japon firması olan Sony, Aralık ayı içerisinde Dubai’de yeni açmayı planladığı mağazası ile ilgi odağı olacak gibi. Dünyada bir ilk olacak projeye imza atmayı planlayan Sony, telefonlarını tanıtmak için sualtı mağazası açacak.

Sony’nin 3 Aralık 2014 tarihi itibariyle açılacak olan su altı konsepti, basın mensupları ve VIP müşteriler için düzenlenecek. İnsanlar, su altındaki bu ilginç mağazaya ulaşmak için profesyonel dalgıçlarla hareket edecek ve 4 metre derinliğin ardından mağazaya ulaşabilecek.

Herkesin merak ettiği ortak nokta ise şüphesiz ki mağazanın nasıl olacağı. Suyun içinde insanları ne bekliyor olacak? Telefonlar için nasıl bir koruma alanı yapılacak? Çünkü biliyorsunuz ki Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact, tatlı suda, 1 buçuk metre derinlikte, yarım saat boyunca dayanabiliyor. Bahsedilen derinlik 4 metre ve su "tuzlu" olacak.

Xperia Aquatech Store projesi ile hiç görülmemiş bir hamle yapan Sony, herkesin kafasında soru işaretleri bırakmaya devam ediyor, hadi hayırlısı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0