Spor Yapan Kişilere Özel Olarak Üretilmiş Kulaklık: Dash!

0
0
0
0
0
Bragi, spor yapan kişilerin kalp atışlarını, adımlarını, yaktıkları kaloriyi ve bu gibi şeylerin ölçümünü yapan bir kulaklığını piyasaya sürdü.
Bragi, Dash adlı kablosuz kullaklığını tanıttı. CES 2016 etkinliğine katılarak bu ürünün tanıtımını gerçekleştiren firma, kulaklığının su geçirmezlik özelliğinden ve sporcular için yararlı olabilecek olan ölçüm özelliklerinden bahsetti. Tüm bu özelliklerin bir arada toplandığı Dash adlı kulaklık, kar, yağmur, çamur demeden dışarı çıkarak günlük sporunu yapan kişilerin kullanımı için birebir.

"Kulaklığı ilk taktığınız anda tüm dış sesler kesiliyor ve birden kulaklıktan gelen bir bayan sesi duymaya başlıyorsunuz. Bu bayan sesi, kulaklığınızı nasıl kullanmanız gerektiğini size bildiriyor ve kulaklığı telefonunuzla bağlamanızı istiyor. Bağlamanızın ardından bu ses kayboluyor ve sadece çaldığınız şarkıyı duymaya başlıyorsunuz." Bu sözlerle kulaklığın nasıl kullanıldığını anlatan Bragi CEO'su Nikolaj Hviid, Dash'ın kullanıcının kulağına oturması amacıyla özelleştirilmiş bir tasarıma ve dış kaplamaya sahip olduğundan da bahsetti.Tüm bu özelliklerinin yanı sıra dış ortamdan duyduğu seslerden rahatsız olan ve kulaklığının bu sesleri kesmemesinden şikayetçi olan kişilerin bu derdine kesin çözüm sunabilecek olan Dash, aynı zamanda spor yaparken ne kadar kalori yaktığına, kaç adım attığına ve kalp atış düzeyine dikkat eden kişilerin de kullanması için son derece uygun. Şubat ayında satışa sunulacak olan cihazın değeri 300 dolar.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0