Spotify Süre Kısıtlamasını Kaldırdı!

0
0
0
0
0
Spotify Süre Kısıtlamasını Kaldırdı!
Spotify ücretsiz kullanıcılarına koyduğu süre sınırlamasını kaldırdı. Üstelik bunu tüm ülkelerle aynı anda Türkiye için de uyguladı.
Yakın zamanda Türkiye'de de kullanıma açılarak büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan spotify, artık ücretsiz kullanıcılarına koyduğu süre kısıtlamasını kaldırdığını açıkladı. Üstelik bu özellik Türkiye'ye sonradan değil, bütün ülkelerle aynı anda geliyor.

Spotify şimdiye kadar premium üyeliği olmayan kullanıcılarına haftalık 2.5 saat süre kısıtlaması koyuyordu. Spotify üzerinden dinlediğiniz müzik haftada 2.5 saati aşarsa karşınıza bir uyarı çıkıyor ve spotify'ı bir dahaki haftaya kadar kullanamıyordunuz. Spotify yaptığı son açıklama ile artık böyle bir kısıtlama getirmeyeceğini duydurdu. Haftada 2.5 saat müzik sınırını aşan ya da ofiste sürekli spotify kullananlar bu süre bitince spotify ile aralarındaki bağları koparıyorlardı.

 Zamanlaması Manidar!

Geçtğimiz aylarda yaptığı kampanya ile android ve ios uygulamalrını kullanan kullanıcılarına da 1 aylık premium üyelik hediye etmesi ve şimdi ise süre sınırını kaldırması büyük bir kitleyi kendisine çekiyor doğal olarak. Tabi ki bunu, bizi çok sevdiği için yapmadı. Önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan Beat's müzik servisinden bir kaç gün önce böyle bir hamle yaparak stratejisini değiştirdi ve bu konuda iddialı olduğunu da herkese ispatladı.

Spotify Video İncelememizi İzlemek İçin Tıklayın!

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0