Stadyumda Selfie Çekmemek İçin Direnen Kız!

0
0
0
0
0
Stadyumda Selfie Çekmemek İçin Direnen Kız!
Bir Beyzbol maçında çekilen video, selfie akımının genç nesili ne hallere soktuğunu kanıtlar nitelikte.
Selfie akımı, son yılların gençler arasında yayılmış olan en büyük akımlarından birisi. Çoğu psikoloğun "özgüven eksikliği" ya da "ego sorunu" olarak bahsettiği bu akımın üyeleri, hayatının her anını sanki sosyal medya kullanarak kanıtlamalarına gerek varmışçasına fotoğraflıyorlar ve paylaşıyorlar. Genellikle genç kızlar arasında yaygınlaşmış olan bu akım, benim kendi görüşüme göre kızlarımızın daha fazla ilgi istemesinden kaynaklanıyor ve maalesef gün geçtikçe ilgi isteyenlerin sayısı artıyor.

Arizona Diamondbacks adlı bir stadyumda oynanan beyzbol maçı sırasında kameraman seyircilerin arasından kızların bulunduğu bir grubu gözüne kestirmiş. Kameramanın görüntülemeye başladığı grup, videoda da görebileceğiniz gibi hunharca selfie çekiyor. Bu eylemlerine ellerinde bulunan yiyecekleri ve onları tatlı yaptığını zannettikleri saçma yüz ifadelerini de katmaları, kameramanın belirli bir kesimi özetleyen çok değerli bir anı yakalamasını sağlamış.
 

Grupta selfie çekmeyen tek kişi sol alt kısımda oturan arkadaşımız. Bu saçma akıma katılmadığı için kendisini tebrik ediyoruz.

Bildiğiniz gibi selfie akımından dolayı yaşanan birçok kaza ve hatta ölen birçok kişi var. Bu ve bu gibi olayların yaşanması da bazı şeylerin abartılınca insana nasıl zarar verebileceğinin kanıtı ve bu nedenden ötürü asla hiçbir şeyi abartmamanızı öneriyoruz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0