Evinize Star Wars Uzay Gemisi Simulatörü Alabilirsiniz

0
0
0
0
0
Evinize Star Wars Uzay Gemisi Simulatörü Alabilirsiniz
Yıllardır Star Wars oyunları yapan şirketlerin ardından Bandai Namco adlı firma sonunda efsane serinin sevenleri için mükemmel çözümü üretti. Alacağınız bu konsol sayesinde “güç sizinle olacak”
Sinema efsanesi ve bu yıl yedinci filmi gelecek olan Star Wars (Yıldız Savaşları) serisinin yıllar boyunca pek çok oyunu yapıldı ve ancak salonlarda oynayabildiğimiz X-Wing Simulator’dan ev konforundaki Battlefront’a kadar sayısız deneyim ile çok uzak bir galakside dolanıp lazer saçtık. (Ben KOTOR’u hala oynuyorum)

Bunca deneyimin ardından ortaya çıkıp “ben bu meseleyi bitirecek kusursuz çözümü buldum” diyen Bandai Namco adlı oyun üreticisi geliştirdiği Battle Pod adını verdiği odacık ile yaşayabileceğiniz en iyi Star Wars deneyimini sunuyor gibi görünüyor.
 

Aşağıdaki videodan da izleyebileceğiniz üzere içine girip adeta bir kokpite yerleşir gibi oturduğunuz Battle Pod’un iki adet joystickinden birisi kullandığınız aracın gaz kolu, diğeri de yönlendirme kolu işlevini görüyor ve seçtiğiniz araca göre önünüzdeki ekran sizin ön camınız oluyor.

Açıklamaya göre IMAX sinemadan bir eksiği olmayan bu sistemin 5.1 surround ses sistemi ve hava üfleme sistemi evinizde kontrol edebildiğiniz bir Disneyland var gibi hissettiriyor.

Star Wars evreninin Yavin, Hoth, Endor, Death Star II ve Vader’s Revenge adlı çarpışmalarını oynadığınız oyun, bu yılın başlarında bir konsol olarak piyasaya sunulmuş; ancak son kullanıcıya yönelik olarak satışa çıkmamıştı. (hep ticari kaygı bunlar) Son kullanıcıya da ürünü sunma kararı alan firma iki farklı versiyon ile Star Wars Battle Pod’u evinize de kurma imkanı sunuyor. 35.000 (yazıyla otuz beş bin) Dolar karşılığında standart olan versiyonuna sahip olabildiğiniz Battle Pod, eğer 100.000 (yazıyla yüz bin) Dolar’ı gözden çıkartırsanız Premium Edition olarak evinizde yer alıyor. Bu özel versiyon sizin ergonominize göre tasarlanmış deri koltuk ve zemin kaplaması ve yine size özel ayarlanmış kumanda kolları ile geliyor. Ayrıca satın alacak olursanız seçtiğiniz tarafa göre Rebel ya da Vader temalı Battle Pod’lardan birisini tercih edebiliyorsunuz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0