• Anasayfa
  • Sektörel
  • Star Wars Posteriyle Fotoğraf Çekilen Adam Ölüm Tehditleri Alıyor

Star Wars Posteriyle Fotoğraf Çekilen Adam Ölüm Tehditleri Alıyor

1
0
0
0
0
Star Wars posterinin önünde fotoğraf çekilen adam, farkına varmadan dünya genelinde pedofili olmakla suçlanıyor.
3 çocuk babası olan Avusturalyalı adam, geçenlerde gitmiş olduğu Westfield Knox adındaki alışveriş mağazasında Star Wars posterinin önünde fotoğraf çekilmek istedi. Fakat fotoğrafı çektiği anda posterin yakınlarında birkaç çocuk ve bir kadın bulunuyor.

Çocukların annesi olan kadın, adamın çocuklarının fotoğrafını çektiğini düşünüyor ve mağaza yetkililerine adamı şikayet ediyor. Fakat şikayet etmeden önce kadın, adamın fotoğrafını çekerek Facebook’ta paylaşıyor. Adam şu an da pedofili olmakla suçlanıyor ve Facebook üzerinden bir çok tehdit alıyor. (Pedofili: Yetişkinlerin henüz cinsel olgunluğa ulaşmamış kişilere (çocuklara) duydukları erotik ve cinsel ilgi)

Aldığı bu tehditler arasında ölüm tehditine kadar ciddi noktalara varan bazı tehditler olduğu da biliniyor.Adamın ise ilk başta en ufak bir fikri yokmuş. Bir iş toplantısı sırasında telefonu durmadan çalmaya başlayan adam daha sonra onu arayan kişiye geri döndüğünde neye uğradığını anlamamış. Arkadaşı Facebook üzerinde dolaşan fotoğrafı adama atarak, yüz binlerce kez paylaşıldığını ve pedofili olmak ile suçlandığını söylemiş.

Kaynak: DigitalTrends
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0