Steam Controller İçin Bütün Hazırlıklar Tamam

0
0
0
0
0
Valve'nin Linux tabanlı işletim sistemi SteamOS ve kendilerini kanıtlamış oyun bilgisayarları, Steam Machines ile aynı anda satışa sunulacak. Steam Controller, diğer ürünler ile aynı zamanda piyasaya çıkacak.
Valve'nin Linux tabanlı işletim sistemi SteamOS ve kendilerini kanıtlamış oyun bilgisayarları, Steam Machines ile aynı anda satışa sunulacak. Steam Controller, diğer ürünler ile aynı zamanda piyasaya çıkacak. Tasarıma son şeklini veren firma, aslında Eylül 2013 tarihinde bu ürünü tanıtmıştı.

Origin PC CEO'su Kevin Wasielewski’nin açıklamasına göre Steam Controller, Mart ayındaki Game Developers Conference'ta da karşımıza çıkacak. GameSpot'a konuşan Wasielewski, şirketin kontrol kolunu tanıtmasının ardından geri bildirimler gelmeye başladı ve kontrol kolu tekrar tasarlandı. Şikayetlerin devam etmesi üzerine ise yeniden düzenlemeler yapıldı.Steam Controller'ın asıl hedefi, klasik konsol benzeri oyunların yanı sıra gerçek zamanlı strateji oyunları gibi oyunların da rahatlıkla oynanmasına olanak sağlamak. Steam Controller ile alışıldık oyun kollarının arasında benzerlikler yok değil. Ancak bu oyun kolunun yapacakları, duruma farklı bir boyut kazandıracak gibi görünüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0