• Anasayfa
  • Sektörel
  • Styropyro Adındaki Youtuber, Evinde Yaptığı Lazerin Videosunu Paylaştı

Styropyro Adındaki Youtuber, Evinde Yaptığı Lazerin Videosunu Paylaştı

0
0
0
0
0
Styropyro Adındaki Youtuber, Evinde Yaptığı Lazerin Videosunu Paylaştı
Lazerler çocukluğumuz vazgeçilmez oyuncakları arasındadır. Peki kendi imkanlarınızla lazer yapma fikri size nasıl geliyor?
90’ların sonuna doğru zirve yapan Lazer Pointer’lar hemen hemen herkesin vazgeçilmez oyuncağı haline gelmişti. Asıl amacı, sunumlarda dikkat çekilmek istenen yeri göstermek olsa da bu alet, bizim elimizde resmen coştukça coşmuş ve kullanım alanları gereğinden fazla artmıştı. 

Kedi oynatmak, insanların gözüne tutmak, uçağın pilotuna tutmaya çalışarak uçağı düşürmeye kasmak gibi (hadi kedi oynatmak bir derece) gereksiz davranışları ağzımızdan salya akıtarak yaptıran lazerler, günümüzde farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Styropyro adındaki bir youtuberın 5 wattlık 8 adet lazer kullanarak evinde yaptığı silah olayın nereye geldiğini özetliyor. 

Amerikan ordusuna ait 30.000 watt gücünde lazerler olduğu biliniyor. Bu lazerler şuan drone indirmek için kullanılsa da ileride işin rengi değişecek gibi görünüyor. Aşağıdaki videoda 5 wattlık lazerin neler yapabildiğini izleyebilirsiniz.  
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0