Su Altı Videolarını Çekebilen Drone

0
0
0
0
0
Su altında video çekebilmesiyle dikkat çeken HexH2o, yeni özellikleriyle farkını sürdürmeye devam ediyor.
Su altında video çekebilmesiyle dikkat çeken HexH2o, yeni özellikleriyle farkını sürdürmeye devam ediyor.

Karbon fiber gövdeye sahip olan Drone, yapısal özelikleri sayesinde su geçirmiyor ve hatta suyun üzerinde durabiliyor. Suyun üzerindeyken kamerasını su altına yönlendirip istenilen görüntüyü yakalamayı beceren Drone, istediği zaman da kalkış yapabiliyor.

Farklı bir motor yapısıyla piyasaya çıkan HexH2o, motorlarının herhangi birinin arızalanması durumunda uçuşuna devam edebilmekte. Kendi yapısında bir fan bulunduran Drone, parçalarının aşırı ısınmasını önlüyor. İçerisinde DJI Zenmuse H3-3D kamera barındıran Drone’da istenildiği zaman kamerayı değiştirmek mümkün. Zenmuse’un uzaktan kontrol edilebilen yapısı sayesinde su yüzeyindeyken bile su altından görüntü kaydetmek mümkün oluyor. Tamir edilebilmesi ve taşınabilmesi kolay olan cihazın, tek şarjla 25 dakika boyunca uçabildiği bilgileri veriliyor.3.658 dolar fiyat etiketiyle satılan Drone, kontrol cihazı dahil birçok önemli parçasını kutusunda barındırıyor. Fakat GoPro ve pilleri ayrı olarak satın almak gerekmekte. Eğer tüm Drone’u kendiniz birleştirmeyi planlıyorsanız 895 dolara parçaları satın almak da mümkündür. (Türklere bırakın siz o işi.)

Ocak ayının ikinci haftasından itibaren ön siparişleri kabul etmeye başlayacağını dile getiren Drone, söz edilen tarihten 3 - 4 hafta arasında kullanıcılara ulaştırılacağını belirtiliyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0