• Anasayfa
  • Sektörel
  • Taylor Swift'in Yeri Öptüğü Apple Music Reklamı Yayınlandı!

Taylor Swift'in Yeri Öptüğü Apple Music Reklamı Yayınlandı!

3
0
0
0
0
Taylor Swift'in Yeri Öptüğü Apple Music Reklamı Yayınlandı!
Telif ödemeleri nedeniyle daha önce Apple ile tartışma yaşayan ünlü pop yıldızı Taylor Swift, artık şirketin reklamlarında oynayacak kadar ilişkilerini düzeltmiş. Öyle ki, yeni reklam için kendini yerden yere vuramaktan bile geri durmamış.
Geçtiğimiz dönemde Apple ile telif ödemeleri nedeniyle sorun yaşayan ünlü pop star Taylor Swift, Apple Kıdemli Başkan Yardımcısı Eddy Cue'nun araya girmesiyle buzları eritmişti. Sanatçının Apple ile ilişkileri artık eskisinden de yakın olmalı ki, Apple Music'in yeni reklamlarında bizzat kendisi yer alıyor.

Yeni müzik servisinin 1 dakikalık kısa tanıtımına odaklanan reklam, Taylor Swift'in koşu bandı üzerinde hazırlık yaparken kendisine Apple Music aktivite listelerinden koşu için uygun bir şarkı seçmesiyle başlıyor. Drake & Future'un Jumpman şarkısına eşlik ederek koşmaya başlayan Swift, bir süre sonra gaza gelerek koşu bandının üzerinden düşüyor. Apple Music'in liste ve etiketleme özelliklerinin gösterildiği reklamda Beats kulaklıkların kullanılması da dikkatlerden kaçmıyor.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0