• Anasayfa
  • Sektörel
  • Teknoloji Şirketlerinin Saniye Saniye Ne Kadar Para Kazandığını Gösteren Site

Teknoloji Şirketlerinin Saniye Saniye Ne Kadar Para Kazandığını Gösteren Site

1
0
0
0
0
Pennystocks.la, Apple, Facebook, Microsoft gibi büyük teknoloji şirketlerinin saniye saniye ne kadar para kazandığını öğrenmemizi sağlayan metrik sayacını hizmete açtı.
Zenginin parası züğürdün çenesini yormasın diye güzel bir sistem geliştiren Penny Stocks Lab, büyük teknoloji şirketlerinin saniye bazında ne kadar gelir ve kar elde ettiğini gösteren yeni sayacını hizmete açtı.

Daha önce farklı metriklerin öğrenilmesini sağlayan sistemler de geliştirmiş olan Penny Stocks Lab (girilen içerik, yüklenen video sayısı gibi), bu sefer elini şirketlerin kazançlarına uzatmış. 

Şirketin Facebook, Apple, Microsoft, Google gibi büyük şirketleri bünyesinde barındırdığı metrik sistemini incelediğimizde, Apple’ın saniye başına 5419 dolar gelir ve 1174 dolar kar elde ettiğini görüyoruz. Kaba bir hesapla Apple, her saniye ortalama 5 iPhone ya da 2 MacBook satıyor.


Twitter’ın kar-gelir dengesi de gözümüze çarpan detaylar arasında. Şirket, saniye başı 20 dolar zarar ederken 21 dolar gelir elde ediyor. Artık Alphabet’in bünyesinde olan YouTube ve Android gelir oranı ise hemen hemen aynı seviyelerde ilerliyor.

Penny Stocks Lab’ın, şirketlerin gelir-kar dengesini gösteren web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0