Teknoloji Şirketlerinin Yaptığı 1 Nisan Şakaları!

1
0
0
0
0
1 Nisan'ı boş geçmeyen teknoloji şirketlerinin yaptığı şakaları sizlerle paylaştık.
Bugün 1 Nisan yani şaka günü. Yüzyıllardır kutlanan bu özel ve eğlenceli günde insanlar birbirlerine akıl almaz şakalar yapıyorlar ve günlerini mutlu bir şekilde geçirmeyi amaçlıyorlar. Tabii ki bu eğlenceli geleneğe teknoloji şirketleri de katılıyor.

Ağızlarından çıkan her kelimeyi dikkatle incelediğimiz teknoloji şirketleri, milyonlarca insanın onları takip etmesini şaka yapabilmek için mükemmel bir avantaj olarak görüyorlar ve bu avantajı değerlendirmekten hiç çekinmiyorlar. Google, Razer, Lexus ve YouTube gibi birçok şirketin yaptığı 1 Nisan şakasını sizler için derledik.
 

 Razer Tost Makinesi


Bilgisayar donanımları üretmesiyle tanıdığımız Razer, hayranlarından yeterli ilgiyi gördüğü takdirde tost makinesi üreteceğini duyurmuştu. 

 

 Zumba RoombaTemizlik cihazları üreten Roomba, iRobot'un şarkı çalan ve dans etmenize yardımcı olan bir modelini üreteceklerini duyurmuştu. 
 

 Gmail Mic DropGmail'in tanıttığı bu özellik sayesinde birisine mail gönderirken "Mic Drop" özelliğini seçiyorsunuz ve o kişi attığınız mail'e cevap veremiyor.
 

 Zoosk Burrit-OH!Tanışma sitesi olan Zoosk, "Burrit-OH" adlı algoritmasını kullanıma sunduklarını belirtti. Bu algoritma sayesinde çevrenizde olan ve sizinle aynı burrito tercihlerini yapan kişileri bulabileceksiniz. Burrito tercihleriniz aynıysa, aranızda birşeyler başlamamasına sebep yoktur öyle değil mi?
 

 Plastik Google CardboardGoogle, Cardboard VR'ın plastiğini üreteceğini duyurmuştu. Böyle birşeyin "cardboard" ismine sahip olması komik olurdu.
 

 Lexus V-LCROLexus, araçların oturma koltuğuna velcro adı verilen maddeden koyacağını belirtmişti. Böylece sürücüyle araç arasındaki bağın daha sıkı olacağını söyleyen şirket, araçtan çıkmayı oldukça zorlaştıracaktı.
 

 OpenTable TasteBu şakada telefonunuzu "dil izinizle" açabileceğiniz söylenmişti. Üretilecek yeni bir sistem, parmak izi okuyucusu yerine dil izi okuyucusunu içerecek ve telefonunuzu yalayarak açacaksınız. Mükemmel bir şaka.
 

 Binge On UpT-Mobile'ın yaptığı bu şaka "Netflix ve Hulu izlemeyi seviyorsunuz ancak sokağa çıkmanız, sıkıcı bir tura katılmanız mı gerekiyor? Sorun değil Binge On Up kullanın!" şeklinde bir sloganla tanıtıldı. Sistemin ne kadar gülünç olduğunu sizler de anlamışsınızdır.
 

 SnoopaVisionYouTube'un 1 Nisan şakası olan SnoopaVision, her videoyu 360 derece yapmanızı ve Snoop Dogg'la birlikte izlemenizi mümkün kılıyor. Bu şakayla ilgili detaylı bilgilere ve videolara haberimizden ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0