İzmo Bilişim'in Yeni Teknoloji Mağazası Teknostore Geliyor!

1
0
0
0
0
Webtekno olarak bünyesinde yer aldığımız İzmo Bilişim'den online teknoloji mağazası Teknostore geliyor!
İzmo Bilişim, girişimlerine tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiye farklı farklı girişimleri bulunan ve özellikle şu anda bulunduğunuz Webtekno ve Online Kafa Topu ile gündeme gelen İzmo, şimdi de oyun tarafındaki Masomo ortaklığının ardından çevrimiçi teknoloji mağazası olan Teknostore'u getiriyor.

Özellikle Webtekno olarak yayınladığımız konseptimiz olan "İlginç Ürünler" videolarımıza gelen "Bunu nereden alabiliriz?" "Satıyor musunuz?" gibi sorulardan yola çıkarak karar verdiğimiz yeni projemiz olan Teknostore'da özellikle video konseplerimizde incelediğimiz ürünlerin satışı, aynı zamanda klasik olarak telefon, tablet, bilgisayar gibi cihazlar yerine taşınabilir şarj aleti, dronelar, aksiyon kameraları gibi yeni teknolürünler olacak.Temel olarak yerli teknolojik ürünlerin satılacağı bir e ticaret oluşumu olarak düşünebileceğiniz Teknostore, ülkemizde fahiş fiyatlara satılan ürünleri sizlere uygun fiyatlı olarak sunmaya çalışacak. Böylece yurt dışındaki internet sitelerinden almaya çalışıp bir ay beklemek durumunda kaldığınız, zaman zaman oldukça kalitesiz olarak gelen ürünlerde İzmo Bilişim'in güvencesiyle uygun fiyatla sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda birçok ürünün incelemelerini bizzat Webtekno olarak yapacağımız için cihazın sağlamlığı, kullanışlı olup olmadığı ve işinize yarayıp yaramayacağına dair tarafsız bir yorumu görerek satın alma noktasında kararsız kalma, "Acaba hıyar çıkar mı?" gibi bir derdiniz de olmayacak. laugh En önemlisi de Webtekno olarak tarafsızlığımızı korumaya devam edeceğimizden şüpheniz olmasın, ürünler İzmo Bilişim bünyesinde satılacağı için "İyi diyelim de millet alsın" gibi bir düşünceye hiçbir zaman girmedik, girmeyeceğiz. Ki Teknostore'a eklenecek ürünleri bizzat deneyeceğimiz için kalitesiz, fiyatını hak etmeyen bir ürün satışı da olmayacağını şimdiden garanti ediyoruz.

Yaklaşık 10 gün içinde faaliyete geçecek Teknostore ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Sitede olmasını istediğiniz ürünleri, şimdiden aklınıza takılan tüm soruları yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.  Ayrıca www.teknostore.com adresine girip, mail bültenine katılarak sitemiz açıldığında ve indirimlerden ilk haberdar olanlardan olabilirsinz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0