Telefonunuzu Mikroskoba Dönüştüren Eklenti: Nurugo Micro!

0
0
0
0
0
Telefonunuzu Mikroskoba Dönüştüren Eklenti: Nurugo Micro!

Nurugo Micro, telefonunuza tam 400 kat daha yakın çekim yaptırarak mikroskobik şeyleri görüntüleyebilmesini mümkün kılıyor.
Bilime meraklı olan ve birşeyleri incelemeyi seven her telefon sahibinin satın almak isteyeceği yeni bir aksesuar tanıtıldı. "Nurugo Micro" isimli bu aksesuar, akıllı telefonunuzun kamerasına takılan küçük bir mercekten fazlası değil. Bu mercek, gelişmiş yakınlaştırma özelliği sayesinde telefonunuzun kamerasının çok daha küçük detaylara odaklanmasını sağlıyor ve mikroskobik detayları görüntülemeyi mümkün kılıyor.

Bir Kickstarter projesi olarak gündeme gelen Nurugo Micro, 400 kata kadar çıkabilen büyütme derecesine sahip (tabii ki bu oran telefonlara göre değişebiliyor ve bazı telefonlarda sadece 18 kat yakınlaştırabiliyor). Sadece sabitleme pimi olan küçük bir mercek olan Nurugo Micro, siz kullanmadığınız zaman bile telefonunuzunda takılı kalabilir veya istediğiniz takdirde çıkartarak cüzdanınıza atabilirsiniz. Bu aparatın diğer telefon aparatlarına göre çok daha küçük olması, onun kullanımını kolaylaştırıyor.
 

Sadece basit bir lens olması nedeniyle telefonunuzun enerji harcamasına neden olmayan Nurugo Micro, Kickstarter kampanyasından 50.000 dolar kazanmayı hedeflemiş ve kampanyanın bitimine 10 gün kala 158.000 dolara ulaşmayı başarmış. 40 dolara satın alabileceğiniz bu telefon aksesuarı, Mayıs ayından itibaren müşterilere gönderilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0