​Telif Haklarına Karşı YouTube Audio Library Geliyor

0
0
0
0
0
Geliştirilen ses kütüphanesi "YouTube Audio Library " ile telif hakkı sorunlarından kurtulacaksınız.

Bir çok kullanıcı YouTube hesabına video yüklerken, videonun içinde bulunan müziklerden dolayı sorun yaşıyor. Bu durumu ele alan Content ID ve YouTube ekipleri, YouTube Audio Library isminde bir ses kütüphanesi kurmaya karar verdi. Hayata geçirilmesi planlanan bu proje ile YouTube, kullanıcılara daha rahat bir kullanım sunmayı hedefliyor.

Hali hazırda kullanılan sistem kullanıcıları oldukça madur ediyor. YouTube’a yüklediğiniz bir video bir kaç gün sonra telif haklarından dolayı inceleme altına alınabiliyor. Bu süreçte verdiğiniz bütün emekler ve kazandığınız paralar boşa harcanmış oluyor. YouTube Ürün Müdürü Tim Grow yaptığı açıklamada, YouTube ses kütüphanesi sayesinde bu sorunların ortadan kaldırılacağını söyledi.


YouTube Audio Library bölümüne giriş yapan kullanıcılar ücretsiz bir şekilde, içeriklerine yüklemek üzere müzik ve efekt indirebilecek. Ücretsiz Müzik, Reklam Destekli Müzik ve Ses Efektleri’ni indiren kullanıcılar bunları içeriklerine eklediklerinde kesinlikle telif hakları sorunuyla karşılaşmayacak. Geliştirilen yeni sistem ile YouTube video yüklemeniz artık daha kolay olacak. Youtube'un Audio Library bölümüne BURADAN giriş yapabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0