500 dolarlık elektrikli bisiklet: The Storm

1
0
0
0
0
Şubat ayının gelmesiyle beraber bağış toplamaya başlayan The Storm isimli elektrikli bisiklete Indiegogo bağış sitesinde ilgi büyük oldu. Ortalama 75 bin dolar gibi bir rakamla yola çıkan proje 2 gün içerisinde 500 bin dolardan fazla bir bağış miktarına ulaştı. 
Şubat ayının gelmesiyle beraber bağış toplamaya başlayan The Storm isimli elektrikli bisiklete Indiegogo bağış sitesinde ilgi büyük oldu. Ortalama 75 bin dolar gibi bir rakamla yola çıkan proje 2 gün içerisinde 500 bin dolardan fazla bir bağış miktarına ulaştı. 

Tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bisiklet 20 kilogramlık bir ağırlığa sahip ve 90 dakikada tam şarj olabiliyor. Yol şartlarına göre değişkenlik gösteren dolu batarya 50-80 km. arası yol gidebiliyor. 380 watt motora sahip The Storm, saatte yaklaşık 32 km. hıza ulaşabiliyor. Değiştirilebilir bataryası sayesinde uzun yolculuklar yapmanıza olanak sağlayan elektrikli bisiklet, dik yokuş gibi zorluklarla karşılaştığınızda az bir güç harcayarak yukarı çıkmanıza yardımcı oluyor.    Ekstra bataryası 179 dolarlık bir fiyata sahip olan elektrikli bisiklet 6 Şubata kadar 500 dolardan satışı sunulacak. Bu tarihten sonraki satış fiyatı ise henüz bilinmiyor.  


 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0