Lenovo, Yenilenen ThinkPad 11e Serisini Tanıttı

0
0
0
0
0
Lenovo, geçtiğimiz yıl yeni bir öğrenci notebook’u üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Çalışmalarını tamamlayan şirket Florida Eğitim Konferansı'nda ThinkPad 11e ve ThinkPad Yoga 11e isimli cihazları teknoloji dünyasına tanıttı.
Lenovo, geçtiğimiz yıl yeni bir öğrenci notebook’u üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Çalışmalarını tamamlayan şirket Florida Eğitim Konferansı'nda ThinkPad 11e ve ThinkPad Yoga 11e isimli cihazları teknoloji dünyasına tanıttı.

5. nesil Intel Core işlemciye sahip olan ThinkPad 11e, kullanıcıya yüksek performans sunmayı hedefliyor. Ayrıca ekonomi yapmak isteyen kullanıcılar içinde cihazın AMD versiyonu bulunuyor. Yenilenen model ActivePen girişine sahip ve Intel Education Software, Lenovo WRITit ve REACHit gibi uygulamaları destekliyor. ThinkPad Yoga 11e isimli model ise, önceki nesillere göre 3 kat daha sağlam olan Corning Gorilla Glass 3 teknolojisine sahip olacak. Cam üzerindeki çizikleri daha az görünür hale getiren bu teknolojinin camda atom seviyesinde yapılan değişikliklerle sağlandığı söyleniyor.Nisan ayında piyasaya çıkacak modellerden ThinkPad 11e’nin 550 dolar, ThingPad Yoga’nın ise 700 dolar fiyat etiketi olacak. Kaynak
 


   
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0