Tim Cook Yılın CEO’su Seçildi

0
0
0
0
0
Apple’ın CEO’su Tim Cook, yılın en iyisi seçildi. 2011 yılında Steve Jobs’un ölümünün ardından Apple’ın CEO’luk görevini üstlenen kişi Tim Cook, kariyer hayatında yeni bir başarıya daha imza attı. Tim Cook, CNN Money’in hazırlamış olduğu listede yılın en iyi CEO’su eseçildi.
Apple’ın CEO’su Tim Cook, yılın en iyisi seçildi. 2011 yılında Steve Jobs’un ölümünün ardından Apple’ın CEO’luk görevini üstlenen kişi Tim Cook, kariyer hayatında yeni bir başarıya daha imza attı. Tim Cook, CNN Money’in hazırlamış olduğu listede yılın en iyi CEO’su eseçildi.

Apple’ın başına geçtiği günün ardından bu güne, almış olduğu birçok eleştiriye rağmen büyük başarılara imza atan Tim Cook, kariyerine yeni bir başarı daha eklemiş bulunuyor. 

Birçok ünlü isminde yer aldığı CNN Money’in listesinde Tim Cook, rakiplerinin arasından sıyrılarak yılın en iyi CEO’su ünvanını almayı hak kazandı. Cook’un bu başarısında en büyük etken olarak Apple’ın %40 oranında artan hisseleri gösterilmektedir.iPhone 6’nın satışları, Apple Pay ve Apple Watch’ın oldukça ilgi görmesi, Tim Cook’un bu başarıyı elde etmesinde ki önemli etkenlerdendir. Jobs’un desteğini alarak işe başlayan Cook, yazılım alanında ve yeni iPhone’ların ekranlarının büyümesi tasarımı konusunda aldığı kararlarla Apple’a büyük katkıda bulunmuş durumda. Kendi çizgisini Apple ürünlerine yansıtmaya çalışan Cook, bakalım daha ne gibi değişikliklerle kullanıcıları karşılayacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0