Tinder'ın "Super Like" Özelliğini Herkes Kullanabilecek !

0
0
0
0
0
Tinder'ın "Super Like" Özelliğini Herkes Kullanabilecek !
Farklı bir konsepti bulunan arkadaş edinme platformu Tinder, çok konuşulan "Super Like" özelliğini herkesin kullanımına sunuyor.
Tinder, yakınlarınızda bulunan ve sizin kriterleriniz arasında olan kişileri sizin için bulan veya sizi onlara önererek aranızda bir bağ kurup konuşmanızı sağlayabilen oldukça garip bir uygulama. Bu uygulamanın kullanımı ülkemizde çok yaygın olmasada reklam payının büyütülmesiyle "profil fotoğrafı beğenicileri"nin dikkatini çekeceği kesin.

Tinder geçtiğimiz günlerde "Super Like" adlı bir özelliğin uygulamada kullanılacağını belirtmişti. Bu özellik, yakınlarda bulunan ve kriterlerine göre size önerilen kişileri oyladığınız, yani beğendiğiniz veya beğenmediğiniz kısımda bi 3. seçenek olarak kullanıcının karşısında çıkıyor. Eğer karşınıza çıkan profil için Super Like butonunu kullanırsanız bu, ondan çok hoşlandığınız anlamına geliyor ve sistem otomatik olarak o kişiyle eşleşme şansınızı 3 kat arttırıyor. Super Like özelliği hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 

Tinder Eylül ayının başında Avustralya'da beta sürümünde test edilen bu özelliğin test aşamalarının tamamlandığını duyurdu. Super Like butonunu bütün kullanıcıların kullanımına sunmayı planlayan Tinder, uygulamanın kullanıcıları arasındaki eşleşme işlemini biraz daha heyecanlı hale getirecek bu özellikten oldukça umutlu.

Kaynak: TechCrunch 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0