Toyota'dan Son Derece Anlamlı Babalar Günü Reklamı

0
0
0
0
0
Toyota'dan Son Derece Anlamlı Babalar Günü Reklamı
Otomotiv sektörünün devlerinden Toyota'dan, Babalar Gününe özel son derece anlamlı ve güzel bir reklam filmi.
Bildiğiniz gibi bugün Babalar Günü. Bu dünyada belki süper kahramanlar gerçek değildir ancak çoğumuz için çocukluğumuzun süper kahramanları babalarımızdır.

Büyüdüğümüzde, daha doğru büyümeye başladığımız süreçte hem babamıza hem annemize karşı zaman zaman çıkışlarımız, saygısızlıklarımız olsa da onlar bizi her zaman karşılıksız sever. Etrafımızda sırtımızı dayayacağımız kimse olmadığı zamanlarda bile arkamızda ailemiz vardır. Boşuna dememiş büyüklerimiz babalar için 'evin direği' diye. Gerçekten de öyledir. Annelerin olduğu kadar babaların da yeri ayrıdır. 

Bugün babalar günü olması sebebi ile de Japon otomotiv devi Toyota, babalara özel oldukça anlamlı bir video hazırlamış. Hem bir babanın hem de kızının gözünden babaların hayatına ufak da olsa bir ışık tutan Toyota, reklam da olsa çok güzel bir iş çıkarmış ortaya.
 

Bizde Webtekno ailesi olarak tüm babaların, Babalar Gününü kutlarız. Babalaranıza sırf bugün değil, her gün, her zaman gerekli sevgi ve saygıyı gösterin. Çünkü onlar sizi karşılıksız seviyorlar :) 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0