Dünyanın Gündemindeki ABD Başkan Adayı Donald Trump, Tanıtım Videosunu Mass Effect'ten Araklamış!

0
0
0
0
0
Dünyanın Gündemindeki ABD Başkan Adayı Donald Trump, Tanıtım Videosunu Mass Effect'ten Araklamış!
Dünyanın gümndeminde bulunan Amerikan Başkanlık Şeçimleri'nin en aykırı adayı Donald Trump'ın tanıtım videosu Mass Effect'ten araklama çıktı.
Aslında sadece Amerikalı vatandaşları ilgilendiren bir durum olsa da her seçimde tüm dünyanın dikkatle takip ettiği Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık Seçimleri'ne az bir süre kala adaylar reklam konusunda hız vermeye başladılar.

Fakat tüm dünyanın şiddetle karşı çıktığı ve ABD'de de şu anda görünüşe göre en sevilmeyen aday olan Donald Trump, hazırlattığı tanıtım videosu ile büyük bir tepki aldı. Ancak bu tepkinin sebebi videoda geçen ters bir durum değil, direkt olarak videonun araklama olması.
 

Ortaya çıkarılan son reklam filmi olan Trump Effect - "Go Out and Vote For Trump" adlı video neredeyse Mass Effect 2'nin tanıtım videosu ile bire bir aynı. Kullanılan seslendirmeyi bire bir araklayan Trump, dünya genelinde dalga konusu olmayı yeniden başardı.

Yukarıda görebileceğiniz Mass Effect 2'nin tanıtım videosunu izleyin, ardından da aşağıda görebileceğiniz Trump'ın tanıtım videosunu izleyin. Benzerlik için YouTube'da yayınlanan bu videonun EA tarafından kaldırıldığını belirtmek yeterli olacaktır sanırım :)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0