TÜBİTAK, Uzay Projesinde Çalışacak Personel Arıyor!

0
0
0
0
0
TÜBİTAK, Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü’nün (UZAY) uydu ve uzay projelerinde görev vereceği yeni personeller arıyor.
Bugün iş ilanları maaşallah akıyor. Apple’ın ‘evden çalışabilecek personel' iş ilanının ardından TÜBİTAK da Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü’nün (UZAY) uzay ve uydu projelerinde görevlendireceği yeni personeller aradığını duyurdu.

Yapılan yazılı açıklamaya göre temel bilimlerle birlikte elektrik, elektronik, bilgisayar, makine ve uçak mühendisliği gibi farklı bölümlerden mezun olmuş toplam 37 Ar-Ge ve 4 teknisyen işe alınacak.

Ar-Ge pozisyonu için aranan personellerden 4 yıllık eğitim aldığı yükseköğretim ya da buna denk yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden ya da yabancı dille eğitim veren üniversitelerden mezun olma şartını koyan kurum, yabancı dil bilgi seviye tespit sınavından da en az 70 puan alınmış olmasını istior. Erkek adaylardan askerliğini ya tamamlamış ya da tecil ettirilmiş olma şartını koşan TÜBİTAK’ın iş ilanına resmi internet sitesinden ulaşılabilecek.En geç 6 Haziran 2016’ya kadar kariyer.uzay.tubitak.gov.tr sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0