• Anasayfa
  • Sektörel
  • Turkcell, Bip Messenger’ı Yükleyene 3 Aylık 1 GB İnternet Hediye Ediyor!

Turkcell, Bip Messenger’ı Yükleyene 3 Aylık 1 GB İnternet Hediye Ediyor!

5
3
3
2
1
Türkiye’nin üç büyük GSM operatöründen olan Turkcell, son zamanların popüler mesajlaşma uygulamalarından Bip Messenger’ı yükleyen abonelerine 3 aylık 1 GB internet hediye ediyor.
Son dönem yaptığı kampanyalarla abonelerine ‘ekstra internet’ konusunda cömert davranan Turkcell, bu kampanyaların arasına bir yenisini ekledi. Kendilerine ait olan mesajlaşma uygulaması Bip Messenger’ın reklamını yapmak amacıyla bir kampanya hazırlayan şirket, uygulamayı indiren herkese 3 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB’lık internet hediye ediyor. Herhangi bir kriterin belirlenmediği kampanyaya tüm aboneler katılabiliyor.

31 Aralık’ta son bulacak olan kampanyaya katılmak için Bip Messenger uygulamasını cihazınıza yüklemeniz yeterli olacak. Yükledikten sonra telefonunuza gelecek olan bilgilendirme mesajıyla birlikte 1 GB interneti rahatlıkla kullanabileceksiniz. Üstelik uygulamayı kullanmak zorunda da değilsiniz, yani telefonunuzda boş boş kalsa da olur. (belki de hoşunuza gidip kullanmaya başlarsınız, artık orası tamamen size kalmış)Uygulamanın Android ve iOS sürümlerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.


  Bip Messenger
5
3
3
2
1
Emoji İle Tepki Ver
5
3
3
2
1