"Oturma Odasıyla" Uçaktan Atlamalı Nvidia Shield Reklamı!

0
0
0
0
0
"Oturma Odasıyla" Uçaktan Atlamalı Nvidia Shield Reklamı!
Nvidia Shield'ın yeni reklamı, haberimizin başlığında okuduğunuz kadar ilginç ve sıra dışı bir içeriğe sahip.
7 milyardan fazla nüfusun bulunduğu bir gezegende yaşıyoruz ve fazla nüfus, artan teknoloji nedeniyle herhangi bir sektöre bulunan markalar, aynı sektöredeki rakiplerini geçmek adına farklı stratejiler uyguluyor. Bu stratejiler arasında en önemlisi, tahmin edebileceğini gibi müşterilerin dikkatini çekebilecek reklamlardır. Nvidia tarafından üretilmiş olan tablet, TV box ve oyun konsolu karışımı olarak nitelendirebileceğimiz Nvidia Shield, son çıkan reklamıyla birlikte sektöründe bulunan rakiplerinin bir adım ötesine geçmeyi, bence başardı.
 

Yeni reklamın konsepti oldukça ilginç. Ünlü gökyüzü dalışçılarından birisi olan ve kariyeri boyunca yüzlerce kez bu nefes kesici atlayışları gerçekleştirmiş olan usta akrobat Jeff Provenzano'nun bulunduğu bu reklamda Jeff, oturma odası olarak tasarlanmış bir platformda duruyor. Koltuk, masa ve televizyonun bulunduğu bu "oturma odası" ile birlikte 3000 metre yükseklikten uçaktan bırakılan Jeff, hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi oturma odasında oyun oynuyor ve Nvidia Shield'ın TV box özelliğini kullanmaya devam ediyor. Yere yaklaştıkları sırada tabii ki oturduğu koltuktan kalkarak paraşütünü açan Jeff, yere başarılı bir iniş yaptıktan sonra onu bırakan uçağa son bir bakış atıyor ve cebinden uçuş sırasında kullandığı Nvidia Shield'ı çıkartıyor.

Oldukça başarılı ve eğlenceli bir reklam yapmış olan Nvidia'nın bu reklamının ürün satışını ne yönde etkileyeceğini göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0