• Anasayfa
  • Sektörel
  • Ulan İstanbul Dizisinin İzlenme Sayısı 500 Bin Kişiye Ulaştı

Ulan İstanbul Dizisinin İzlenme Sayısı 500 Bin Kişiye Ulaştı

0
0
0
0
0
Ulan İstanbul Dizisinin İzlenme Sayısı 500 Bin Kişiye Ulaştı
Absürd komedi ayarında olması beklenen ancak daha genel bir komedi anlayışyla ilerleyen Ulan İstanbul dizisinin yayın hayatına internette devam edeceğini bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Farklı bir yol izlemek isteyen dizinin internet hayatına başlamasıyla birlikte serinin devamı niteliğindeki ilk 2 bölümü ücretsiz yayımlanmış, 3. bölümü ise 2 liradan takipçilerinin beğenisine sunulmuştu.

Absürd komedi ayarında olması beklenen ancak daha genel bir komedi anlayışyla ilerleyen Ulan İstanbul dizisinin yayın hayatına internette devam edeceğini bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Farklı bir yol izlemek isteyen dizinin internet hayatına başlamasıyla birlikte serinin devamı niteliğindeki ilk 2 bölümü ücretsiz yayımlanmış, 3. bölümü ise 2 liradan takipçilerinin beğenisine sunulmuştu.

Gelen haberlere göre dizi, internette yayımlanan ilk 2 bölümü ile yaklaşık 500 bin kişiye ulaşmış. Geçtiğimiz pazartesi yayımlanan bölümü hakkında detaylı bir izlenme oranı bulunmayan dizi hakkında medyada dolaşan yalan yanlış haberler, yapılan ‘’henüz yayımlanmayan 3 bölüm var’’ açıklamasıyla bir kenara atıldı. 
 


Sponsorluk arayışı içerisinde olan dizi ekibi, takipçilerden istenen 2 liranın çekim maliyetlerini kurtarmayacağını düşünüyor. Önümüzdeki zamanlarda 37, 38, ve 39. bölümleri yayınlanacak olan dizinin nasıl bir strateji izleyeceği henüz bilinmiyor. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0