Avengers'taki Ultron'un Maskesi 3D Yazıcı ile Basıldı

0
0
0
0
0
Avengers'ın en son çıkan filminde süper kahramanlarının düşmanı olarak karşımıza çıkan Ultron'un maskesi, 3D yazıcı ile basıldı.
Avengers’ın yeni filmiyle birlikte hali hazırda var olan Marvel hayranları gitgide artmaya başladı. Özelikle Amerika üzerinde varlığını sürdüren bu Marvel hayran kitlesinin çoğunluğu, filmi izlemek dışında seriyi günlük hayatlarına da aktarıyorlar. 

Yeni çıkan filmdeki yapay zekanın kontrolünde olan Ultron robotları, son zamanlarda en çok konuşulan konulardan bir tanesi. Süper kahramanları olduça zorlayan bu yapay zeka robotlarının hepsi tek bir yapay zeka tarafından yönlendiriliyor. Amerika’daki bir Avengers hayranı tarafından yapılan çalışmada, Ultron’un kaskı gerçek hayata geçirildi.

3D yazıcı kullanılarak basılan bu kask, Avengers’ın yeni filmindeki Ultron’a ait. İnsanlar için üretilen kask, koleksiyon ürünü olmasının dışında aynı zamanda bir insanın takabileceği şekilde tasarlanmış.

 Avengers karakterlerinin bir çok figürünü bulmak mümkün. Büyük ihtimalle de Ultron’un figürleri ve kaskları da önümüzdeki günler popüler olmaya başlayacaktır.Kaynak: 3DPrint
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0