Uzakrota Travel Summit 13 Kasım'da Başlyor

0
0
0
0
0
Seyahat dünyasının gündemini belirleyen Uzakrota Travel Summit, 13 Kasım tarihinde BYOTELL Kozyatağı‘nda gerçekleşecek.
Seyahat dünyasında önemli bir panel olacak olan Uzakrota Travel Summit, başlıyor. 13 Kasım 2015'te BYOTELL Kozyatağı‘nda gerçekleşecek olan panel moderatörlüğünü seyahat programı Dünyada Bir Gün‘den tanıdığımız Onur Çağan Aygün‘ün yapacak,

Uzakrota Travel Summit, Singapur Airlines pazarlama müdürü Derya Pekruh Gerçeker, arama motoru Yandex‘in Harita servisi yöneticisi Jasmin Kocaer, Jollytur içerik yöneticisi Duygu Esirger gibi sektörün önde gelen 20 ismini buluşturacak. Pazarlama, Öneriler, Bloglar, Sosyal Medya ve Yenilikçi Çözümler gibi konular tüm yönleriyle tartışılacak. Uzakrota Travel Summit etkinliği etkileşim sağlarken isabetli bir buluşma sağlayacak ve networking imkanları ile ilham verip, öğretici rol üstlenecek.Ayrıca etkinlik sonunda Seyahatin Yıldızları Ödülleri'nin de dağıtılacağı Uzakrota Travel Summit'e Webtekno olarak Medya Sponsorluğu'nu üstleniyoruz. Böylesine yararlı bir panele katılmak için ise http://summit.uzakrota.com/ adresinden ulaşarak detaylı bilgileri alabilir, biletinizi alarak etkinlikte önemli deneyimler edinebiliriniz.

Bilet fiyatları ise 31 Ağustos'a kadar indirimli bilet fiyatı 120TL olarak belirlenirken bu tarihten sonraki genel satışlar için 180TL gibi bir fiyat belirlenmiş. Seyahat dünyasının gündemini belirleyecek olan Uzakrota Travel Summit için 13 Kasım tarihinde BYOTELL Kozyatağı'nda görüşmek üzere.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0