• Anasayfa
  • Sektörel
  • Vestel’den Çalışanlarına ‘Venüs' Marka Telefon Kullanma Zorunluluğu!

Vestel’den Çalışanlarına ‘Venüs' Marka Telefon Kullanma Zorunluluğu!

1
1
0
0
0
Zorlu Holding, Vestel bünyesinde çalışan kişilere Venüs marka telefon kullanma zorunluluğu getirdi.
Manisa Organize Sanayi’nde bulunan Vestel Elektronik fabrikasında çok ilginç gelişmeler yaşandı. Vestel Elektronik’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nden fabrikada çalışanlara atılan e-postada, tüm personele Vestel Venüs marka akıllı telefon kullanma zorunluluğunun getirildiği bildirildi. E-posta’da, mesai saatleri içerisinde Venüs marka telefon dışında başka bir telefonun kullanılmasının söz konusu olamayacağı belirtildi.

Vestel İnsan Kaynakları Direktörlüğü’nün 20 Ekim tarihinde çalışanlara gönderdiği e-posta’daki bildirinin tam metni ise şu şekilde:

Değerli çalışanlarımız,

Şirketimiz tarafından büyük emek ve çalışmalar sonucu üretilen VENUS cep telefonları, kurum kültürünün oluşması ve marka imajının desteklenmesi amacıyla beyaz yakalı çalışanlarımıza hediye olarak dağıtılmaktadır.

Sizlerden beklentimiz kurumsal aidiyetimizin de önemli bir simgesi olan telefonlarımızın şirket içinde veya dış görevler sırasında Vestel’e yakışır bir biçimde kullanılmasına özen gösterilmesidir. Bunun dışında bir yaklaşım, farklı bir markanın kullanımı, gerek özel bir anlamı olan hediyeyi kullanmamak gerekse kurum genelinde alınan bir karara uymamak olarak değerlendirilecektir.

Kuşkusuz çalışma dışı zamanlar için böyle bir kural konamaz, ancak çalışma ortam ve saatleri için kendi telefonunuz dışında bir telefonun kullanımı söz konusu olmayacaktır.1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0