Webrazzi Ödüllerinde Webtekno'ya Oy Vermek İçin Son Gün!

0
0
0
0
0
Webtekno ekibi olarak bir ödül  etkinliğinde daha kendimizi görmek bizleri sevindirdi. Turkcell'in düzenlemiş olduğu Sosyal Medya Ödülleri'nde birinciliği kapmanın sevinci henüz geçmemişken, şimdi de Webrazzi Ödülleri için "En Başarılı Youtube Kanalı" kategorisinde WebteknoTV adaylar arasında. 
Webtekno ekibi olarak bir kez daha farklı bir organizasyonda 2014'ün en iyi youtube kanalı adayı olarak gösterildik.  Turkcell'in düzenlemiş olduğu Sosyal Medya Ödülleri'nde birinciliği kapmanın sevinci henüz geçmemişken, şimdi de Webrazzi Ödülleri için "En Başarılı Youtube Kanalı" kategorisinde WebteknoTV adaylar arasında.  Gurur duyulması gereken bir başarı ve her zaman dediğimiz gibi bu başarının en büyük payı sizlerin. Aynı dili konuşan, aynı şeylere gülen ve aynı şeylere ilgi duyanlar olarak bu ödülü de sizlerle beraber kazanacağımıza inanıyoruz. 

Webtekno olarak sizlerden bu yarışmada bizlere destek olmanızı bekliyoruz. Burada bulunan adrese giderek ödül için bizleri oylayabilirsiniz. Oylama işlemini 3 farklı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Facebook, Twitter ve Linkedin ile katılarak tamamlayabildiğiniz oylama sürecinde, oy verme şeklinizi seçerek siteye giriş yapmış oluyorsunuz. Daha sonra listenin en alt kısmında 33.sırada bulunan "Yılın En Başarılı Youtube Kanalı" sekmesine tıklayınca karşınıza biz çıkıyoruz zaten. Bundan sonra Webtekno yazan butona tıklamanız yeterli.Dikkat edilmesi gerekenler:

Oy verme işlemi için 3 farklı sistem ile giriş yapabiliyorsunuz ve her biri ile bir kez daha oy verme şansınız var. Yani, linkedin ile giriş yaparak 1 oy, facebook ile giriş yaparak  1 oy ve twitter ile giriş yaparak  1 oy  daha verebilirsiniz. Üç hesapla giriş yapıp oy verdiğinizde Webtekno'ya toplam 3 oy vermiş sayılıyorsunuz. 

Her gün aynı kategoriye tekrar oy verebilirsiniz. Yani bugün Webtekno'ya oy verdiniz, yarın tekrar girip oy verebiliyorsunuz. Her gün verilen oylar da +1 oy olarak sayılıyor. ( Bunu neden yapmışlar biz de anlamadık. )

Oylama süreci 9 Ocak günü saat 18:00'da bitiyor.
1 yıl önce çıktığımız bu yolda ismimizi böyle yerlerde görmek gerçekten gurur verici. Her zaman söylediğimiz gibi tüm bunlar sizler sayesinde oluyor ve olmaya devam edecek. 

Webtekno'ya Oy vermek için buraya tıklayın!
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0