Webtekno 2 Ödülün Daha Sahibi Oldu!

0
0
0
0
0
Webtekno ailesi olarak Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde aday olarak gösterildiğimiz her iki dalda da ödüllerin sahibi olduk.

Tekrar merhaba sevgili arkadaşlar, 

Bildiğiniz gibi daha önce buradaki yazımızda duyurduğumuz gibi bu yıl üçüncüsü düzenlenen Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde Webtekno ekibi olarak “Yılın En İyi Teknohaber Sitesi” ve “Yılın En İyi YouTube Kanalı” dallarında aday gösterilmiştik.

24 Aralık 2015 günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de yapılan ve Sayın Ceyhun Yılmaz'ın sunumuyla oldukça güzel geçen ödül töreninde sizlerin desteğiyle bu iki adaylıktan da iki ödülü birden alarak çok mutlu ve gururlu olarak ayrıldık. Bu güzel gecede iki ödülü birden daha 2 yıllık bir oluşum olarak almak gerçekten bizler için hem çok heyecanlı hem de gurur verici bir şey olduğunu belirtmek istiyorum. Bu iki yıl içinde toplam 4 ödüle sahip olmak ise işimizi ne kadar güzel ve sizlerin isteklerini doğru bir şekilde gerçekleştirdiğimizin göstergesi olarak düşünüyoruz.Biz her zaman nasıl sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ediyorsak, o şekilde yine sizler için daha samimi ve aynı zamanda herkesin hoşuna gidecek içerikler üretmeye devam edeceğiz.

Tekrar siz değerli takipçilerimiz, destekçilerimiz, arkadaşlarımız ve hatta dostlarımıza bu önemli destekleri için binlerce kez teşekkür ediyoruz. Her geçen senede ve her geçen günde çok daha iyi bir Webtekno olarak işimizi yapmaya ve sizlere teknolojiyi yine Webtekno farkıyla aktarmaya devam edeceğiz.

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0